• Мова сайту
  • Русский
  • Українська

Клуб ораторського мистецтва Своя Сорочка

ДЕ: Київ, вул. Шота Руставелі, 15А, ресторан Maral Bar (карта

КОЛИ: щонеділлі о 12:00

КОНТАКТИ: +38 (073) 322-17-83

Facebook: m.me/svoyarubashka

Про клуб

Мета клубу – надати можливість учасникам швидко розвинути власні презентаційні навички до професійного рівня. Засідання клубу проходять українською та російською мовами.

Не важливо, чи виступаєте ви з доповіддю, проводите презентацію для клієнтів, читаєте лекцію студентам чи виголошуєте тост на вечірці – вміння говорити переконливо, утримувати увагу аудиторії, незалежно від її розміру і складу, – це навички професійного оратора.

Засідання клубу

Якщо Ви хочете розвинути ці навички, ми запрошуємо Вас в клуб  «Своя Сорочка», де Ви на практиці зможете навчитися виступати публічно і робити це на високому рівні.

Клуб «Своя Сорочка» є частиною міжнародної мережі клубів ораторськоi майстерностi Toastmasters International, яка налічує більш ніж 13 500 клубів в 116 країнах світу.

В Києві вже існує декілька Тостмастерс-клубів, де можна розвивати власнi презентаційні навички. Але вони, здебільшого проводять свої засідання англійською мовою. Багато учасників приходять в ці клуби щоб покращити англійську. В клубі «Своя Сорочка» ми максимально фокусуємося саме на техніках ораторськоi майстерностi, що дає найбільший ефект саме на рідній мові. Кожен оратор може сам обирати мову, яка йому більш зручна або потрібна для презентацій.

На відміну від різноманітних шкіл і центрів ораторськоi майстерностi, клуб «Своя Сорочка», як власне і всі клуби Тостмастерс, є некомерційною організацією, тобто, не має мети одержання прибутку.

Стандартна зустріч клубу складається з трьох частин:

  • Підготовлені промови членів клубу. Промови готуються з використанням навчальних матеріалів Тостмастерс і направлені на розвиток різноманітних навичок публічних виступів, таких як використання можливостей Вашого голосу, робота з наочними засобами, мова тіла та ін.;
  • Экспромт-сесія, де можуть брати участь усі охочі, і яка розвиває уміння говорити без підготовки;
  • Якісний зворотній зв'язок і оцінка виступів у дружній формі.

Ми прагнемо, щоб для учасників клубу робота з будь-якою  аудиторією була комфортною, як Своя Сорочка! 

 

 

 


Найсвіжіші новини - в соц.мережах:

 

Facebook   

 

Instagram   

 

Youtube